LKS Wisła Strumień

SENIORZY:

- sezon 1994/95 klasa okręgowa;
- sezon od 1995/96 do 1996/97 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (4 sezony od 1997/98 do 2000/01);
- sezon 2001/02 do 2009/10 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (3 sezony od 2010/11 do 2012/13);
- od sezonu 2013/14 kl. "A";
- w sezonie od 1994/95 do 1998/99 (z przerwą w sezonie 1996/97) klub posiadał 2-gą drużynę, która występowała w kl. "C".

W klubie grali między innymi: Jan Furlepa, Józef Kwiek, Ryszard Słodowy, Marek Tekiela, Roman Bielaczek, Jarosław Wolny, Wiesław Łach, Dariusz Kudła, Norbert Ceglarek, Marcin Ogierman, Sebastian Furlepa, Tomasz Matloch, Grzegorz Podeszwa, Robert Żyradzki, Ryszard Majchrzak, Tomasz Rolka, Tomasz Szczepan.

 

 

OBECNY SKŁAD DRUŻYNY SENIORÓW
BRAMKARZE: Brak Łukasz, Walak Przemysław, Jodłowiec Szymon
OBROŃCY: Kotkowski Przemysławl, Masłowski Krzysztof, Łyżwa Dawid, Łyżwa Mateusz
POMOCNICY: Niebisz Marcin, Markiton Adrian, Janota Mateusz, Szpilarewicz Piotr, Tekla Krystian, Pryczek Artur, Czakon Szymon
NAPASTNICY: Indyk Dariusz, Bourrioux Patryk, Szczypka Maksymilian, Lang Jan, Miły Artur, Wojtków Bartosz.

 

Tabela "A" klasy 

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. LKS Strumień 26 63 91 33
2. TS Cieszyn 26 62 87 27
3. LKS Goleszów 26 46 84 56
4. LKS Pogórze 26 41 58 44
5. UKS Istebna 26 40 58 57
6. LKS Pogwizdów 26 38 40 34
7. LKS Brenna 26 38 51 47
8. LKS Bąków 26 35 42 60
9. KP Skoczów II 26 31 44 51
10. LKS Pielgrzymowice 26 30 49 66
11. LKS Kończyce Wielkie 26 29 43 49
12. LKS Zabłocie 26 29 45 65
13. LKS Hażlach 26 16 35 66
14. LKS Dębowiec 26 13 24 96

Wyniki ostatniej kolejki

niedziela, 16 czerwiec 2019
KP Skoczów II 1 : 1 LKS Hażlach
17:00
UKS Istebna 2 : 1 LKS Kończyce Wielkie
17:00
LKS Pogórze 1 : 0 LKS Pogwizdów
11:00
sobota, 15 czerwiec 2019
TS Cieszyn 6 : 0 LKS Dębowiec
17:00
LKS Bąków 2 : 0 LKS Zabłocie
17:00
LKS Goleszów 4 : 4 LKS Pielgrzymowice
17:00
LKS Brenna 1 : 4 LKS Strumień
16:30


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Wojtków Bartosz (25)
  • Indyk Dariusz (17)
  • Łyżwa Dawid (10)
  • Pryczek Artur (8)
  • Miły Artur (7)

 

WYNIKI AKTUALNE W SEZONIE 2018/2019

Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2017/2018)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2016/2017)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2015/2016)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2014/2015)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2013/2014)
Wyniki meczy kl. okręgowej (sezon 2012/2013)
Wyniki meczy kl. okręgowej (sezon 2011/2012)
Wyniki meczy kl. okręgowej (sezon 2010/2011)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2009/2010)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2008/2009)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2007/2008)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2006/2007)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2005/2006)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

JUNIORZY

TRAMPKARZE

ORLIKI

ŻAKI

 

Najnowsze ogłoszenia

BEZPŁATNE BADANIA KRWI

5-urodziny
Miejscowość: Strumień
Cena(PLN): 0

Dezynfekcja po zmarłych

reklama-strona-i-facebook
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…